فایل ورد خدمات مالي سيار (Mobile Financial Services - MFS)

لینک دانلود

 فایل ورد خدمات مالي سيار (Mobile Financial Services - MFS) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد خدمات مالي سيار (Mobile Financial Services - MFS)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد خدمات مالي سيار (Mobile Financial Services - MFS)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد خدمات مالي سيار (Mobile Financial Services - MFS) :
نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس جهاني بانکداري الکترونيکي

تعداد صفحات :22

چکیده مقاله:

بانکداری سیار دسترسی راحت کاربران به حسابهای بانکی و خدمات مرتبط با آن را در هر زمان و هر مکانی فراهم می آورد. موفقیت بانکداری آنلاین نشان دهنده آن است که کاربران علاقه دارند که خدمات اصلی بانکی از قبیل اطلاع از موجودی حساب ، مشاهده آخرین تراکنشهای انجام شده ، دریافت آلارم در مورد تراکنشهای مربوط به حساب ، انتقال وجه بین حسابهای مختلف و پرداخت صورتحسابها و غیره را بصورت آنلاین انجام دهند. بانکها در این زمینه سرمایه گذاری می کنند تا بتوانند انتخابهای بهتر و راحت تری را برای دسترسی کاربران به حسابهای بانکی شان فراهم آورند. اگرچه بانکداری سیار مقوله جدیدی نیست اما تلاش بانکداری سیار امروزه این است که دسترسی سریعتر و ویژگیهای پیشرفته تر و با ارزش افزوده بالاتری را به کاربران ارائه کند .ارسال پول از کشوری به کشور دیگر که در سطح بین المللی صورت می گیرد با توجه به وجود میلیونها نفر متخصص ، کارگر و مردم عادی که در کشوری غیر از کشور خود اقامت گزیده اند روز به روز در حال افزایش است. طبق آمار بنیاد بین المللی توسعه کشاورزی (IFAD) در طول سال 2006 میلادی 150 میلیون نفر از افرداد مقیم درکشورهای دیگر ، مبلغ 300 میلیارد دلار به خانواده های خود در کشورهای در حال توسعه پول ارسال کرده اند. ( Alan Goode , 2008)
امروزه فعالیتهای گسترده ای در دنیای خدمات مالی سیار وجود دارد بطوریکه که برخی بانکها و فروشندگان آن را موج طلایی جدیدی برای موسسات مالی میدانند که بعد از موج طلایی تجارت الکترونیکی در دهه 90 شاهد آن هستیم. بانکها امروزه به تلفن همراه بعنوان پنجمین کانال ارتباطی با مشتریان بعد از شعبه ، خودپرداز ، بانکداری اینترنتی و بانکداری با تلفن ثابت می نگرند. بنابراین امروزه صفحه کوچک تلفن همراه تبدیل به پنحره ای بسوی سرویسهای مالی سیار(MFS) شده است.
نیازهای روز افزون کاربران به خدمات بانکداری سیار از یکطرف و تمایل ارائه کنندگان خدمات مالی سیار به ارائه خدمات و application های هوشمندتر از طرف دیگر موجب شده است که فضایی خلاقانه و عملگرا برای MFS ایجاد شود. روزگاری که در آن اپراتورهای موبایل ، بانکها و سازندگان گوشیهای موبایل هرکدام ساز خود را میزدند و خدمات منحصر به خود را ارائه میدادند که اغلب با شکست مواجه میشد گذشته است و امروزه همکاری آنها با همدیگر امری ضروری و اجنتاب ناپذیر است.سرویسهای مالی سیار، خدماتی مانند بانکداری سیار (mobile banking) ، پرداخت سیار (mobile payment) و ... را شامل میشود. در این مقاله نگاهی به مهمترین سرویسهای مالی سیار خواهیم انداخت.

توضیحات بیشتر