فایل ورد بررسي توزيع مکاني و زماني شدت خشکسالي و افت سطح آب زيرزميني دشت پلي ميانرودان (سال آبي 87 - 1386)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي توزيع مکاني و زماني شدت خشکسالي و افت سطح آب زيرزميني دشت پلي ميانرودان (سال آبي 87 - 1386) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي توزيع مکاني و زماني شدت خشکسالي و افت سطح آب زيرزميني دشت پلي ميانرودان (سال آبي 87 - 1386)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي توزيع مکاني و زماني شدت خشکسالي و افت سطح آب زيرزميني دشت پلي ميانرودان (سال آبي 87 - 1386)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي توزيع مکاني و زماني شدت خشکسالي و افت سطح آب زيرزميني دشت پلي ميانرودان (سال آبي 87 - 1386) :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي اثرات خشکسالي و راهکارهاي مديريت آن

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

خشکسالی مسلماً جزء ویژگیهای اقلیمی کشور می‌باشد که طی سالهای اخیر شاهد فراوانی بیشتر آن در استان خوزستان بوده‌ایم. مطالعه حاضر اثرات خشکسالی اخیر را روی منابع آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان واقع در نواحی شمالی خوزستان بررسی کرده است. چگونگی توزیع زمانی با استفاده از هیدروگراف دوساله و توزیع مکانی آن با استفاده از میانگین سطح ایستابی و به کمک نرم‌افزارهای ArcGIS و Arc View پهنه‌بندی گردید. نتایج حاکی از بیشترین افت (3/3 تا 4متر) در قسمتهای شرقی و مرکزی و کمترین افت در بخشهای جنوب و جنوب شرقی (5/1 تا 1 متر) می‌باشد.

توضیحات بیشتر