فایل ورد بررسي اثرات شرايط خشکسالي - ترسالي بر عملکرد گندم ديم در استان کردستان مطالعه موردي: شهرستان قروه

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي اثرات شرايط خشکسالي - ترسالي بر عملکرد گندم ديم در استان کردستان مطالعه موردي: شهرستان قروه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي اثرات شرايط خشکسالي - ترسالي بر عملکرد گندم ديم در استان کردستان مطالعه موردي: شهرستان قروه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي اثرات شرايط خشکسالي - ترسالي بر عملکرد گندم ديم در استان کردستان مطالعه موردي: شهرستان قروه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي اثرات شرايط خشکسالي - ترسالي بر عملکرد گندم ديم در استان کردستان مطالعه موردي: شهرستان قروه :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي اثرات خشکسالي و راهکارهاي مديريت آن

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این تحقیق نقش انکارناپذیر شرایط خشکسالی - ترسالی در میزان عملکرد گندم دیم با استفاده از شاخص تفاضل درصدی از میانگین بارش و داده‌های بارش سالانه طی دوره آماری 68-67 تا 82-81 در شهرستان قروه بررسی شده است. مقایسه توزیع و مقدار بارش‌های سالانه بر میزان عملکرد گندم دیم در خشکسالی‌های متوالی حاکی از آن است که توزیع نامناسب و کاهش بارش در طول سال‌های مختلف موجب کاهش شدید عملکرد گندم دیم شده است. مقدار تولید گندم دیم با شرایط بارش در طول سال‌های مختلف موجب کاهش شدید عملکرد گندم دیم شده است. مقدار تولید گندم دیم با شرایط بارشی و خشکسالی - ترسالی در سطح شهرستان قروه و معنی‌داری را در سطح آلفای 01/0 با میزان ضریب تبیین 72 درصد را نشان می‌دهد.

توضیحات بیشتر