فایل ورد طراحي سيستم نگهداري تونل آزاد راه عسلويه - پارسيان با استفاده از روش‌هاي تجربي و تئوري فازي و مقايسه آن‌ها

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي سيستم نگهداري تونل آزاد راه عسلويه - پارسيان با استفاده از روش‌هاي تجربي و تئوري فازي و مقايسه آن‌ها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي سيستم نگهداري تونل آزاد راه عسلويه - پارسيان با استفاده از روش‌هاي تجربي و تئوري فازي و مقايسه آن‌ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي سيستم نگهداري تونل آزاد راه عسلويه - پارسيان با استفاده از روش‌هاي تجربي و تئوري فازي و مقايسه آن‌ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي سيستم نگهداري تونل آزاد راه عسلويه - پارسيان با استفاده از روش‌هاي تجربي و تئوري فازي و مقايسه آن‌ها :
نام کنفرانس یا همایش : هشتمين کنفرانس تونل ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

یکی از مسائل مهم در طراحی سیستم‌های نگهداری تونل‌ها و حفریات زیرزمینی انتخاب سیستم نگهداری مناسب می‌باشد. بدین منظور قبل از هر چیزی باید خواص توده سنگ با استفاده از رده‌بندی تجربی مهندسی توده سنگ از جمله رده‌بندی RMR مورد بررسی قرار گیرد، ولی از آنجایی که در مرزهای پارامترهای این رده‌بندی‌ها عدم قطعیت وجود دارد لذا به نظر می‌رسد با استفاده از تئوری مجموعه‌های فازی این مشکلات برطرف شود. در این تحقیق در ابتدا رده‌بندی RMR فازی توسعه داده شده است. سپس سیستم نگهداری مناسب برای تونل آزادراه عسلویه - پارسیان با استفاده از رده‌بندی RMR و RMR فازی تعیین و مورد مقایسه قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر