فایل ورد تحليل نتايج آزمايش خمش پنل بتن پاشيده مسلح با الياف و شبکه فولادي - مطالعه موردي طرح تلمبه ذخيره‌اي سياه‌ بيشه

لینک دانلود

 فایل ورد تحليل نتايج آزمايش خمش پنل بتن پاشيده مسلح با الياف و شبکه فولادي - مطالعه موردي طرح تلمبه ذخيره‌اي سياه‌ بيشه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تحليل نتايج آزمايش خمش پنل بتن پاشيده مسلح با الياف و شبکه فولادي - مطالعه موردي طرح تلمبه ذخيره‌اي سياه‌ بيشه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تحليل نتايج آزمايش خمش پنل بتن پاشيده مسلح با الياف و شبکه فولادي - مطالعه موردي طرح تلمبه ذخيره‌اي سياه‌ بيشه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تحليل نتايج آزمايش خمش پنل بتن پاشيده مسلح با الياف و شبکه فولادي - مطالعه موردي طرح تلمبه ذخيره‌اي سياه‌ بيشه :
نام کنفرانس یا همایش : هشتمين کنفرانس تونل ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

استفاده از الیاف فولادی برای مسلح سازی بتن پاشیده از روش‌های نسبتاً جدید در تحکیم فضاهای زیرزمینی در طرح‌های نیروگاه‌های برق آبی ایران است. در بخش قرارداد B از طرح تلمبه ذخیره‌ای سیاه بیشه نیز پس از انجام آزمایش‌ خمش بر روی 20 پنل 60 در 60 در 15 سانتیمتری ساخته شده در آزمایشگاه سایت سیاه‌‌بیشه، استفاده از الیاف فولادی بجای شبکه فولادی در دستور کار قرار گرفت. در این مقاله با بررسی نتایج آزمایش‌های خمش پنل‌های بتن پاشیده با ترسیم نمودارهای نیرو - تغییر شکل و نیرو - انرژی جذبی پرداخته است. بعلاوه با استفاده از نتایج انرژی جذبی ضخامت معادل بتن پاشیده مسلح با الیاف فولادی برای جایگزینی با بتن پاشیده مسلح با شبکه فولادی محاسبه شده است. ذکر مزایا و معایب استفاده از بتن پاشیده مسلح با الیاف فولادی نیز در مقایسه با بتن پاشیده معمولی (مسلح با شبکه فولادی) است. در پایان پیشنهادهایی براساس نتایج حاصل از آزمایش‌ها برای تکمیل و تدقیق رهیافت معادل‌سازی ضخامت انواع مختلف بتن پاشیده ارائه گردیده است.

توضیحات بیشتر