فایل ورد تهيه ي نانو کامپوزيت هيدروکسي آپاتيت - نانو لوله کربني به روش سنتز درجا و بررسي مورفولوزي و ريز ساختار آن

لینک دانلود

 فایل ورد تهيه ي نانو کامپوزيت هيدروکسي آپاتيت - نانو لوله کربني به روش سنتز درجا و بررسي مورفولوزي و ريز ساختار آن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تهيه ي نانو کامپوزيت هيدروکسي آپاتيت - نانو لوله کربني به روش سنتز درجا و بررسي مورفولوزي و ريز ساختار آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تهيه ي نانو کامپوزيت هيدروکسي آپاتيت - نانو لوله کربني به روش سنتز درجا و بررسي مورفولوزي و ريز ساختار آن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تهيه ي نانو کامپوزيت هيدروکسي آپاتيت - نانو لوله کربني به روش سنتز درجا و بررسي مورفولوزي و ريز ساختار آن :
نام کنفرانس یا همایش : هفدهمين کنفرانس مهندسي پزشکي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

دستیابی به ویژگی های مورد نظر در کامپوزیت های حاوی نانولوله های کربنی وابسته به دیسپرز شدن هموژن نانولوله ها در زمینه آنها می باشد. در کار احضر، نانولوله های کربنی به عنوان عامل تقویت کننده به زمینه هیدروکسی آپاتیت (HA) به صورت هموژی دیسپرز شدند. پودرهای نانوکامپوزیت هیدروکسی آپاتیت- نانولوله کربنی با ایجاد سل های هموژنی از منابع کلسیمی و فسفری در محیط اتانول و از طرفی دیپرز کردن نانولوله های کربنی در حلال اتانول و در نهایت اختلاط این دو سل، با همزدن در مدت زمان م ناسبی و ایجاد ژل سیاه رنگ، و در نهایت پس از پیرسازی و خشک نمودن ژل و عملیات حرارتی در دمای 600 درجه سانتیگراد سنتز شد. جهت ارزیابی ویژگی های محصول، از روشهای آنالیز TEM/SAED/EDX SEM XRD و DSC استفاده شد.

توضیحات بیشتر