فایل ورد بررسي کانهزايي وژنز فلوئوريت جويمند واقع در شمال بلوک لوت در خاور ايران(شمال باختري گناباد - خراسان رضوي).

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي کانهزايي وژنز فلوئوريت جويمند واقع در شمال بلوک لوت در خاور ايران(شمال باختري گناباد - خراسان رضوي). دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي کانهزايي وژنز فلوئوريت جويمند واقع در شمال بلوک لوت در خاور ايران(شمال باختري گناباد - خراسان رضوي).  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي کانهزايي وژنز فلوئوريت جويمند واقع در شمال بلوک لوت در خاور ايران(شمال باختري گناباد - خراسان رضوي).،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي کانهزايي وژنز فلوئوريت جويمند واقع در شمال بلوک لوت در خاور ايران(شمال باختري گناباد - خراسان رضوي). :
نام کنفرانس یا همایش : نخستين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

4 عرض شمالی 34 تا ’. 3 58 طول شرقی و ‘ 15 58 تا ‘ 45 کانسار فلوریت جویمند با مختصات جغرافیایی ‘ 30 در 15 کیلومتری شمال باختری گناباد در جنوب استان خراسان رضوی قرار گرفته است.بررسی های کانه شناسی وشیمیایی نشان می دهد که فلوریت ،کوارتز،باریت ،گالن به عنوان کانی های اصلی و ایلیت ،کلریت ،فلدسپار بعنوانکانی های فرعی در کانسار حضور دارند . مطالعات میکروسکوپی و داده های شیمیایی نشان می دهد که ماده معدنیتشکیل شده است و اکسید های دیگر در مقادیر فرعی وجود دارند .بر اساس مطالعات CaF و 2 SiO عمدتا از 2140 و C-150 C میکروترمومتری سیالات درگیر مشخص شد میانگین تغییرات دمای همگن شدگی سیالات0.94 بوده است که نشان می دهد یک کانسار تیپ اپی ترمال (gr/cm میانگین شوری آن 3.39 و تغییرات چگالی ( 3شکستگیهای موجود در سنگ دیواره کوارتز فلدسپاتیک ژوراسیک را پر کرده اس ت . این تیپ شکستگیها بعنوانمجراهای عبور،کنترل کننده های اصلی ساختاری، جهت انتقال سیالات کانه دار و کانه زایی بعدی آنهاست . کانسارفلوریت جویمند دارای رنگهای متنوع از سبز تا آبی متمایل به سبز که، این تغییر رنگ وابسته به اجزاء عناصر نادرخاکی در ساختمان بلوری آن می باشد. به دلیل مقاومت فیزیکی، این نوع از فلوریت برای جواهر سازی و کارهایتزئینی قابل استفاده است.

توضیحات بیشتر